Техніка з Європи

У нашому каталозіе  “Техніка Trade in” представлені сучасні продуктивні ноутбуки з європейських країн. Багато виробників електронно-обчислювальної техніки безпосередньо співпрацюють з великими компаніями Європи. Офіси таких компаній обладнуються новими комп’ютерами за договором лізингу терміном до 2 років.По закінченню терміну договору відбувається планова заміна всієї техніки. У нас представлені фірмові ноутбуки популярних брендів, що недовгий час експлуатувалися європейськими компаніями.

Ноутбуки з Європи, які продає наш інтернет магазин, знаходяться у відмінному технічному стані. Для наших клієнтів ми ретельно відбираємо найкращі екземпляри, щоб ви могли не просто економити гроші, а й вирішити будь-які свої завдання. Практично всі ноутбуки це моделі бізнес- і корпоративного сегмента. Вони мають збільшений заявлений термін служби, комплектуючі дуже високої якості, корпус з високоміцних і зносостійких матеріалів. У нас є строгі критерії відбору техніки:

  • актуальна модель;
  • без внутрішніх дефектів / слідів ремонту;
  • “живий” акумулятор;
  • з мінімальною кількістю зовнішніх пошкоджень і подряпин.

Ми настільки впевнені в якості нашої продукції, що надаємо загальну гарантію терміном на 3 місяці на будь-який trade in ноутбук.

На все ноутбуки даної категорії встановлено і налаштовано Ліцензійне програмне забезпечення (Надається фірмовий логотип Microsoft Windows c кодом активації або він вже вшитий в Bios ноутбука).На даний момент вартість ліцензійного ПЗ чимала, тому купуючи ноутбук вже з передвстановленим ПЗ, ви робите вигідну покупку.